تحولات کرج
تحولات و تعللات درکرج {(ایران کوچک)}

اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
                صفحه اصلی تحولات کرج تعللات کرج دریافت گزارشات مردمی عناوین مطالب پروفایل مدیریت
نماینده ولی فقیه دراستان
پیوندهای مفید اداری
پایگاه اطلاع رسانی دفترمقام معظم رهبری
آمار های لحظه به لحظه جهانی
استانداری البرز
اداره کل بهزیستی استان البرز
اداره کل راه و شهرسازی استان البرز
اداره کل حقوقی قوه قضائیه
بانک اطلاعات شهری کرج
پرتال قوه قضائیه
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا)
پیگیری پرونده های قضائی
جامعه نابینایان استان البرز
جستجوی آدرس اموات در آرامگاه بهشت زهرا(س)
جستجوی آدرس اموات در آرامگاه های کرج
حرکت زنده کره زمین
خبرگزاری خانه ملت(مجلس)
خیریه مهرکوثر کرج
دادستانی کل کشور
دادگستری کل استان البرز
دیوان عدالت اداری
روزنامه رسمی
روزنامه زسمی (آرشیو)
ریاست جمهوری
سامانه ملی قوانین ومقررات جمهوری اسلامی
(دریافت وپرداخت قبوض) سازمان آب وفاضلاب استان البرز
سازمان بازرسی کل کشور
سازمان تعزیرات حکومتی
سازمان ثبت اسنادواملاک کشور
سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور
سفر فضائی (نمای کرج از فضا)
شبکه های صداوسیما (پخش زنده )
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت ملی گازایران
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت مخابرات ایران
شورای اسلامی شهر کرج
فرمانداری کرج
مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه
معاونت امور سازمانهای مردمنهاد
معاونت حقوقی رئیس جمهور
معاونت حقوقی و امورمجلس
مؤسسه(نابینایان) عصای سفید
وزارت راه و شهرسازی(قوانین)
وزارت اطلاعات
وزارت کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۹/۲۵ نوزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان البرز به ریاست استانداری البرز و دبیری اداره کل بهزیستی استان البرزبا حضورمدیران کل دستگاه های اجرایی استان، فرمانداران شهرستان ها ، نمایندگانی از شهرداری ها و سایر دستگاههای مرتبط به امر مناسب سازی استان البرز در محل سالن شهدای دولت  با دستور جلسه پیگیری مصوبات هجدهمین جلسه استانداری البرز  ، گزارش اقدامات انجام شده از سوی فرمانداران ، مشکلات و موانع فراروی دستگاههای اجرایی در زمینه اجرای صحیح  دسترسی به محیط های فیزیکی شهری و بررسی مشکلات تردد معلولین و جانبازان  برگزار شد.
نوزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان به ریاست " مهندس ارتقایی "  معاون محترم امور هماهنگی و عمرانی و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری البرز تشکیل گردید."مهندس عسکری " مدیر کل امور شهری و شوراها اظهار داشت که سالهاست موضوع مناسب سازی پیگیری می شود اما رضایت معلولان را تاکنون فراهم ننموده است وی اظهار داشت که در جلسات مرتبط با شهرداران  حساسیت این موضوع را یادآوری نموده و با مسئولین آموزش که جلسات مکرری داشته اند عنوان شده که مسئولین یک روز را با ویلچر تردد نمایند تا درد معلولان را حس کنند .

در ادامه" پالیز گیر " فرماندار شهرستان ساوجبلاغ که از سوی ریاست و دبیرجلسه مورد تقدیر قرارگرفت، گزارش کاملی از روند مناسب سازی در شهرستان ساوجبلاغ را  ارائه داد و اظهار داشت که جلسات و کمیته های تخصصی علی رغم تشکیل آن در فرمانداری ساوجبلاغ در شهرداری ها بصورت مستمر و منظم برگزار می گردد .

در پایان مصوباتی جهت پیگیری اعلام شد.

منبع خبر

 


برچسب‌ها:
[ 28 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 19 ] [ سیدحسن ]

درپی تخلفات متعدد در یکی از املاک (درمهرشهرکرج ) درحال ساخت با 15 متر پیشروی طولی نسبت به مجاورین وشکایت همسایگان از شروع عملیات ساختمانی ،در سه مرحله بشرح ذیل :

1- فوندانسیون با15 متر پیشروی طولی نسبت به مجاورین.

2- اجرای اسکلت فلزی (بجای اسکلت بتنی)  .

3- اجرای سقف با یک طبقه اضافه وسقف صاف بجای سقف شیبدار برخلاف عرف منطقه .

 

منجر به رأی تخریب و اعاده به وضع پروانه ونقشه ساخت شده که متأسفانه مسؤلین شهرداری منطقه4 با دریافت مبالغی بعنوان جریمه از اجرای آراء کمیسیون ماده100خود داری نموده و علیرغم شکایت همسایگان و دستور توقف کار توسط اداره کل راه و شهرسازی بعنوان ناظر عالی و قوانین و مقررات و اصول و ضوابط شهرسازی و پیگیریهای مراجع مافوق مانند شورای اسلامی شهرکرج ، شورای شهرستان کرج وفرمانداری کرج واستانداری البرز، حتی دفتر مقام معظم رهبری و نهاد ریاست جمهوری و . . . . ، اعتنائی نکرده و قبل از اتمام کار وپس از ضرب وشتم نماینده شاکیان توسط مدیر وقت منطقه ، پایانکار نیز صادر نمودند.

نهایتاً در تاریخ چهاردهم آذرماه 96 طی جلسه ای با حضور نماینده تام الاختیار شهرداری کرج و نماینده شاکیان و کارشناسان و مسئولین استانداری جهت تصمیم گیری نهائی برگزار گردید که نتیجه آن طی مکاتبه ای جهت اجراء به شهرداری ابلاغ شد.

متأسفانه چون شهرداری از اجرای آن خود داری نمود ، از طریق استانداری طی سه مکاتبه دیگر پیگیری شد که مدیر حقوقی منطقه 4در پاسخ به آن ، به مواردی خارج از موضوع نامه استناد و توجیه غیرقانونی نموده که با امضاء مدیر منطقه4 به مسئولین شهرداری جهت اعلام نتیجه به استانداری ارسال گردید.

سؤال اینجاست که چرا شهرداری از اجرای قوانین ودستورات مقامات مافوق خود داری مینماید.

 


برچسب‌ها:
[ 27 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 10 ] [ سیدحسن ]

عزیزالله شهبازی با رای اعتماد هیات وزیران، استاندار البرز شد

 

در جلسه امروز هیات دولت به ریاست رییس جمهوری، عزیزالله شهبازی بعنوان استاندار البرز معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، در جلسه صبح چهارشنبه هیات دولت که با حضور دکتر روحانی برگزار شد، عزیزالله شهبازی بعنوان استاندار البرز منصوب شد.

در این جلسه هیات دولت، عزیزالله شهبازی، انوشیروان محسنی بندپی و علیرضا آشناگر به ترتیب به عنوان استانداران استان های البرز، تهران و سمنان، از هیات وزیران رأی اعتماد گرفتند.

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 21 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 15 ] [ سیدحسن ]

*ناشناخته ترین جزیره بدون آب کرج

*مردم چند روز دیگر صبوری کنند

*پیگیری لحظه به لحظه فرماندار کرج با خبرنگار موج نو در مورد وصل آب برای اهالی ذوب آهن و واگذاری اسناد اراضی به صاحبان واقعی

*پس از جلسه دو روز پیش هیات امنای شهرک ذوب آهن با فرماندار مردمی کرج، وی پس از شنیدن مشکلات و مشاهده مستندات، از قطع بودن آب شرب اهالی شهرک اظهار تاسف کرده و قول داد تا چند روز آینده آب شرب اهالی را وصل و تا هفته دیگر مشکل اسناد اراضی را برطرف کند‌.

*شفقی صبح روز بعد، با ارسال تیمی به چاه فنی حرفه ای که تامین کننده آب شهرک ذوب آهن است به قول خود عمل کرده و اقدامات ابتدایی را انجام داد اما متاسفانه جز گل و لای از چاه خارج نشد.

*فرماندار ضمن پیگیری لحظه به لحظه اتفاق، عصر امروز در تماس تلفنی با خبرنگار موج نو گفت:

*باتوجه به مشكلات چاه و کمبود تجهيزات، به جهت تعمير و نصب تجهيزات مناسب، چاه کلا تحويل آبفا شد تا كارها را به صورت كيفی و اساسی حل كنند اما متاسفانه این اقدامات دو سه روزی زمان می برد.

*وی در مورد رفع مشکل اراضی اظهار داشت: جهت رفع و بررسی مشکل اراضی، هفته آینده جلسه دیگری خواهیم داشت تا بتوانیم بررسی دقیق تری از موضوع ارائه داده و به نتیجه مطلوب برسیم.

*موج نو: با تشکر از پیگیری لحظه به لحظه فرماندار کرج امیدوار است روزی برسد که خبر واگذاری اراضی به صاحبان واقعی این جزیره ناشناخته و فراموش شده را به شهروندان استان البرز نوید دهد. 

 موج نو


برچسب‌ها:
[ 9 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 8 ] [ سیدحسن ]

کارخانه ساخت داروهای ضد سرطان در البرز راه اندازی شد

کارخانه ساخت داروهای ضد سرطان و ام .اس روز دوشنبه در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرپرست استانداری البرز و جمعی از مسئولان استانی وکشوری در البرز به بهره برداری رسید.

برای راه اندازی این کارخانه یکصد میلیون یورو سرمایه داخلی و خارجی توسط بخش خصوصی هزینه شده است.
 گروه داروسازی اکتوورکو، سال 1347 توسط مرحوم دکتر مصطفی نراقی در البرز فعال شد و اکنون با توسعه شرکت های این گروه ، برای 2 هزار و 700 نفر شغل ایجاد شده است.
سالانه یک میلیارد و 800 میلیون عدد قرص و کپسول ضد بیماری سرطان ، ام . اس و بیماری های دیگر در این گروه دارویی تولید می شود که با راه اندازی خطوط جدید، سال آینده به هفت میلیارد و500 میلیون عدد قرص و کپسول افزایش می یابد.
گروه دارویی اکتوورکو در قالب شرکت های داروسازی اکتوورکو، البرز زاگرس، آتی فارمن و اکترو محصولات خود را به بازار دارویی ایران و منطقه عرضه می کند.
این گروه از سال 96 تا کنون بیش از 100 میلیون یورو در کارخانه های تولید داروهای هورمونی، پرخطر، آنکولوژی و خط تولید داروهای بیولوژیک «سل لاین» سرمایه گذاری کرده که بخشی از خطوط تولید پیش از پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
این مجموعه در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان کرج فعالیت دارد.

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 5 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 16 ] [ سیدحسن ]

امام‌جمعه کرج خطاب به مسئولان استانی:

 

دست از سیاسی بازی بردارید؛ رفع مشکلات مردم را در دستور کار قرار دهید

فضای مجازی ۲ آذر, ۱۳۹۷ ۰

آیت‌الله حسینی همدانی ضمن انتقاد از سیاسی‌کاری بعضی مسئولین استانی تأکید کرد: آقایان دست از سیاسی بازی بردارند، این استان امروز احتیاج به مدیران عملیاتی باانگیزه و جهادی دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، آیت‌الله حسینی همدانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه دوم آذرماه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) بابیان اینکه ایران اسلامی با ۱۷ هزار شهید ترور بزرگ‌ترین قربانی حقوق بشر آمریکایی است، بیان داشت: باوجود ۱۷ هزار شهید ترور در کشور که همگی با کمک و مساعدت آمریکا و ایادی استکبار به شهادت رسیدند امروز ما را به تروریست متهم می‌کنند.

وی در واکنش به سخنان ترامپ و تروریست خواندن ملت ایران، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا که اظهار می‌کرد با مردم ایران کاری ندارد و با دولت ایران حرف دارد تا به این وسیله مردم را در مقابل نظام قرار دهد، چند روز پیش همه مردم ایران را تروریست خواند تا بار دیگر باطن خود را برملا کند.

امام‌جمعه کرج با خطاب قرار دادن مخالفان جمهوری اسلامی و مدافعان سیاست‌های آمریکا و بازگرداندن تحریم‌ها اظهار داشت: اگر دل‌بستگان داخلی بفهمند، ولو عده‌ای نمی‌خواهند و سعی می‌کنند نظر مردم ما را عوض کنند اما هرگز فراموش نمی‌کنیم و بلند می‌گوییم: آمریکا دشمن ماست و ما هم دشمن آمریکا هستیم.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور جدید عراق به ایران تصریح کرد: آمریکا تمام تلاش خودش را می‌کند تا با استفاده از متحدانی که در منطقه دارد، ایران را در جامعه جهانی منزوی کند اما سفر رئیس‌جمهور عراق به ایران، این سیاست آمریکا را شکست عملی داد.

وی بابیان اینکه این سفر در گسترده شدن روابط دوجانبه و اثر منطقه‌ای اهمیت بسیاری داشت، تأکید کرد: این سفر از جهات مختلف برای هر دو کشور و منطقه مهم بود ؛ به‌خصوص در مسائل اقتصادی و امنیتی که موجبات تقویت محور مقاومت را نیز فراهم می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز سخنان وزیر خارجه انگلیس در سفر به تهران را بی‌ادبانه و طلبکارانه خواند و عنوان کرد:  عجیب است که چرا دستگاه دیپلماسی ما این‌قدر منفعل عمل می‌کند و اجازه می‌دهد که دیگران در مسائل داخلی و حتی قضائی ما سخن بگویند و مداخله داشته باشند و حتی بالاتر از آن، تهدید هم بکند.

آیت‌الله حسینی همدانی افزود: هفت ماه از خروج آمریکا از برجام می‌گذرد و بنا بود اروپا به‌سرعت موضع خودش را اعلام کند اما هنوز فرانسه ، آلمان و انگلیس موضعی را اعلام نکرده‌اند و به نفع آمریکا دفع الوقت می‌کنند.

وی بابیان اینکه اروپا نمی‌تواند باسیاست‌های آمریکا مقابله کند، خاطرنشان ساخت: وزارت خارجه باید سیاهه‌ای از مطالبات خودش را با انگلیس بیان می‌کرد و از سؤال می‌کرد که برای حل مشکل برجام چه کرده است اما متأسفانه آقایان نشسته‌اند تا آن‌ها درخواست‌های نامعقول داشته باشند.

رئیس شورای فرهنگی عمومی استان البرز افزود: با دنیا تعامل داشته باشید اما دست از دیپلماسی حقارت بردارید؛ آیا هنوز بر شما حجت تمام نشده است که راه نجات کشور از مشکلاتی که دارد به دست خارجی‌ها نیست و خودمان باید اقدام داشته باشیم؛ تفکر جهادی و بسیجی را اشاعه کنید تا پیروز میدان باشید.

آیت‌الله حسینی همدانی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولان دستگاه‌های متخلف بیان داشت: به وضع شهر برسید و برای شهر کارکنید و با کمک شورای شهر و مردم مشکلات شهر را کم کنید.

وی ضمن انتقاد از وضعیت بصری شهر عنوان کرد: مبلمان شهری و وضعیت بصری شهر را احیاء کنید، کرج محور مواصلاتی استان‌های متعددی است که ازاینجا عبور می‌کنند خوب نیست شهر را بی ترکیب و بی‌نظم ببینند.

خطیب نماز جمعه کرج افزود: نورپردازی اول دروازه شهر، خیرمقدم شهر، گل و گل‌کاری ورودی شهر، وضعیت روشنایی معابر، آسفالت خیابان‌ها، وضعیت بنرها و بیلبوردها واقعاً اسفناک است که مسئولان باید به آن رسیدگی کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی صنایع کوچک و متوسط استان خاطرنشان ساخت: مسئولان باید برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال همه عزیزان در استان دست‌به‌دست هم بدهند چراکه قابلیت‌های استان بالاست و می‌تواند در موارد زیادی الگوی استان‌های دیگر باشد.

وی از سیاسی‌کاری بعضی از مسئولین استان انتقاد کرد و تأکید کرد: آقایان دست از سیاسی بازی بردارند و مدت مسئولیت را برای خودشان باقیات‌الصالحات کنند، این استان امروز احتیاج به مدیران عملیاتی باانگیزه و جهادی دارد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان البرز افزود: تمام‌وقت این استان به عزل و نصب و لابی‌گری برای این امور صرف می‌شود،  این امور را رها کنید و به فکر خدمت به مردم باشید.

آیت‌الله حسینی همدانی وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) را هم یادآور شد و تصریح کرد: اگر به بهداشت مردم اهمیت می‌دهید این مورد را در اولویت قرار دهید، به‌جای اینکه به فکر ساخت‌وساز جدید باشید همین ساخته را حفظ کنید.

وی در ادامه خطاب به مسئولین مربوطه عنوان کرد: حتماً باید معترضان بریزند به خیابان و عده‌ای هم سودجو استفاده کنند و بعد برای نظام ناکارآمدی درست کنند تا شما به فکر بیفتید.

رئیس شورای هماهنگی و گسترش فرهنگ قرآنی تأکید کرد: هفته قبل هم تذکر دادم آقایانی که این وزیر و آن مسئول را می‌بینند تا متخلفین را نجات دهند دست‌بردارند و بگذارند دستگاه‌ها کار خودشان را بکنند، ما مصممیم که نگذاریم فسادی درست شود و تا زمانی که هستیم با آن مقابله می کنیم.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، تصریح کرد: امام خمینی (ره) تشکیلاتی را بناگذاری کرد که تربیت‌شدگان آن خود را در مقابل امت اسلامی مسئول می‌دانند.

وی در ادامه افزود: این شجره طیبه که اصل آن ثابت است و فرعش در آسمان چنان تأثیرگذار عمل کرد که الگویی برای کشورهای اسلامی در دفاع از ستم و مقابله با استکبار شد که این تفکر جهانی شده است.

امام‌جمعه کرج ضمن بازخوانی فرمایشات امام خمینی (ره) در خصوص تفکر بسیج در اداره جامعه عنوان کرد: امروز فاطمیون در افغانستان، زینبیون در پاکستان، حشدالشعبی در عراق، قوات الدفاع الوطنی در سوریه، حماس در فلسطین، حزب‌الله در لبنان و انصار الله در یمن با همین روحیه و تفکر در مقابل دشمن ایستاده‌اند.

آیت‌الله حسینی همدانی اظهار داشت: همین روحیه‌ی ۷۰۰ هزار رزمنده یمنی است که سه سال و نیم با دست‌خالی در مقابل رژیم تادندان‌مسلح آل یهود مقاومت کرده است و می‌تواند در جواب رژیم کودک کش صهیونیستی ۴۷۰ موشک به آن‌ها بزند و سامانه دفاعی آنان و اقتدار خود گفته‌شان را از بین ببرد تا جایی که وزیر جنگ ناچار به استعفا شود.

وی  بابیان اینکه امروز تفکر بسیجی به جان مستکبران عالم وحشت و لرزه انداخته است، تأکید کرد: امروز  همه قوای ما از اقتدار لازم برخور هستند و مرزهای آبی در امنیت کامل بسر می‌برند و نیروی دریایی در تمام آب های جهان حضور مقتدرانه و فعال دارد.

منبع خبر

 


برچسب‌ها:
[ 3 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 17 ] [ سیدحسن ]

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 2 / 9 / 1397برچسب:, ] [ 17 ] [ سیدحسن ]

به خدا نگوئید مشکل بزرگی دارم           به مشکل بگوئید خدای بزرگی دارم

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبسایت

به وبسایت من خوش آمدید

گذر زمان
دفترخدمات قضائی مهرشهر

برای مشاهده آدرس جدیدلطفاً کلیک کنید
مدیر وبسایت
هفته نامه موج نو

کلینیک مشاوره بهشت

سامانه (ملی پیامک)

پیوندهای مفید
امکانات وب

Alternative content


پخش اتوماتیک موزیک

قیمت روزانواع ارز

 

 
تخلفات شهرداری مهرشهر کرج درپلاک ثبتی 170/1449

((انتخاب موزیک بدون کلام))

آماربازدید وبسایت

آی پی شما