تحولات کرج
تحولات و تعللات درکرج {(ایران کوچک)}

اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
                صفحه اصلی تحولات کرج تعللات کرج دریافت گزارشات مردمی عناوین مطالب پروفایل مدیریت
نماینده ولی فقیه دراستان
پیوندهای مفید اداری
پایگاه اطلاع رسانی دفترمقام معظم رهبری
آمار های لحظه به لحظه جهانی
استانداری البرز
اداره کل بهزیستی استان البرز
اداره کل راه و شهرسازی استان البرز
اداره کل حقوقی قوه قضائیه
بانک اطلاعات شهری کرج
پرتال قوه قضائیه
پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا)
پیگیری پرونده های قضائی
جامعه نابینایان استان البرز
جستجوی آدرس اموات در آرامگاه بهشت زهرا(س)
جستجوی آدرس اموات در آرامگاه های کرج
حرکت زنده کره زمین
خبرگزاری خانه ملت(مجلس)
خیریه مهرکوثر کرج
دادستانی کل کشور
دادگستری کل استان البرز
دیوان عدالت اداری
روزنامه رسمی
روزنامه زسمی (آرشیو)
ریاست جمهوری
سامانه ملی قوانین ومقررات جمهوری اسلامی
(دریافت وپرداخت قبوض) سازمان آب وفاضلاب استان البرز
سازمان بازرسی کل کشور
سازمان تعزیرات حکومتی
سازمان ثبت اسنادواملاک کشور
سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور
سفر فضائی (نمای کرج از فضا)
شبکه های صداوسیما (پخش زنده )
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت ملی گازایران
(دریافت وپرداخت قبوض) شرکت مخابرات ایران
شورای اسلامی شهر کرج
فرمانداری کرج
مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه
معاونت امور سازمانهای مردمنهاد
معاونت حقوقی رئیس جمهور
معاونت حقوقی و امورمجلس
مؤسسه(نابینایان) عصای سفید
وزارت راه و شهرسازی(قوانین)
وزارت اطلاعات
وزارت کشور

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، صبح امروز طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری فردیس، مدیران این شهرداری معارفه شدند.

در این آیین امیر سعید حدادیان به عنوان امور عمرانی شهردار فردیس، سید محسن ترابی به عنوان سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری فردیس، شهرام وارسته به عنوان سرپرست مدیریت منطقه یک شهرداری فردیس و حسین جعفری نیز به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع منطقه یک شهرداری فردیس منصوب شدند.

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 22 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 11 ] [ سیدحسن ]

 

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری اعلام داشت بر اساس شرح وظایف و تکالیف محوله استقرار نظام مدیریت عملکرد مبتنی بر ارزیابی عملکرد واحدهای ستادی استانداری، فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استان مورد اهتمام ویژه این دفتر قرار دارد.
امیر حسین اسکندری با اشاره به اهمیت و اثرات مثبت بهره گیری از کارکردهای فرایند مدیریت عملکرد در ارتقاء کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به مردم افزود در همین راستا و بمنظور پیگیری منسجم تر و موثرتر این موضوع کمیته تخصصی مدیریت عملکرد در ستاد استانداری تشکیل گردیده است.
مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز اضافه کرد در اولین جلسه کمیته مذکور بررسی راهکارهای عملی استقرار نظام مدیریت عملکرد در سطح استانداری، فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی تابعه استان  انجام پذیرفت.
وی خاطر نشان ساخت بررسی تحلیلی عملکرد واحدهای ستادی استانداری، بازبینی شاخص های ارزیابی سالانه این واحدها و برنامه ریزی جهت ارزیابی میدانی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی استان از دیگر اقدامات پیش بینی شده این کمیته خواهد بود. 

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 17 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 14 ] [ سیدحسن ]
[ 22 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 14 ] [ سیدحسن ]
 • ایجاد هماهنگی و تبادل اطلاعات با واحدهای بازرسی و پاسخگویی به شکایات واحدهای استانی دستگاههای اجرایی مستقر به منظور حسن انجام وظایف محوله و ایجاد هماهنگی لازم در خصوص پاسخگویی به شکایات. 

 • هماهنگی در خصوص نحوه استقرار در استانداری، فرمانداری و بخشداری های تابعه و ارتباط مستمر با مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور.

 • ارزیابی عملکرد واحدهای استانداری، فرمانداری ها و بخشداریها.

 • تنظیم برنامه بازرسی دوره ای استانداری ،‌ فرمانداری ها و بخشداری ها و اجرای آن از طریق بازرسی های مالی و اداری انجام بازرسی های موردی از دستگاه های اجرایی با دستور مقامات مافوق

 •  انجام همکاری های لازم با گروه های بازرسی و نهادهای قانونی کشور به منظور حسن انجام وظایف محوله و ایجاد هماهنگی در این زمینه

 • تنظیم گزارش از نتایج بازرسی های انجام شده و ارسال آن برای مراجع ذیربط.

 • بررسی و پاسخگویی به شکایات و تقاضاهای مردم که از طریق نهاد ریاست جمهوری، ‌سازمان بازرسی کل کشور، وزارت کشور و دیگر ارگان های مسئول ارجاع می گردد.

 • بررسی، اظهار نظر و تهیه پیش نویس تصویب نامه ها و آیین نامه ها و اساسنامه های لازم در ارتباط با استانداری و واحدهای تابعه (فرمانداری ها و بخشداریها) و ارائه به مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور برای سیر مراحل تصویب با همکاری واحدهای ذیربط.

 • عضویت و شرکت در جلسات، کمیته ها و کارگروه ها با موضوع تحول اداری، ارتقاء سلامت اداری، مبارزه با فساد و رشوه و تکریم ارباب رجوع.

 • تنظیم و اظهار نظر درباره متن قراردادهای استانداری و واحدهای تابعه و وابسته با اشخاص حقیقی و حقوقی.

 • طرح و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری استانداری و دفاع از آن در مراجع قانونی.

 • معاضدت قضایی (اعم از طرح دعوا، دفاع از دعوا، تهیه لوایح و مشاوره) مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری ها و بخشداریها در خصوص دعاوی مرتبط با انجام وظایف اداری آنان در کلیه مراجع قضایی، اداری و محاسباتی.

 • همکاری با مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور در خصوص کلیه دعاوی که درمرکز علیه استانداران، فرمانداران، بخشداران و واحدهای تابعه طرح و یا از سوی آنان علیه اشخاص دیگر مطرح می شود.

 • انجام امور ثبتی و مستندسازی اموال منقول و غیر منقول استانداری و طرح دعاوی مالکیت و تصرف و متفرع برآنها و تملک اراضی و اماکن مورد نیاز بر اساس قوانین موجود برای استانداری و واحدهای تابعه و وابسته .

 • تهیه و تنظیم گزارش های حقوقی مورد نیاز استاندار و واحدهای مختلف استانداری، معاونین و سایر مسئولین ذیربط و اظهار نظر مشورتی درباره کلیه مسایل حقوقی و قضایی استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها.

 • نظارت، ارزیابی و بازرسی از نحوه اجرای کلیه ماموریت ها و وظایف استانداری و واحدهای تابعه و وابسته و بازرسی از دستگاههای اجرایی استان.

 • دریافت و بررسی شکایات کتبی مراجعین از کارکنان و واحدهای تابعه استانداری و دیگر ادارات و تهیه گزارش جهت مقامات مافوق

 • ** بررسی پیرامون صحت و سقم موارد مورد شکایت و پیگیری در این زمینه جهت احقاق حق شاکی و صدور پاسخ کتبی بمنظور اطلاع شاکی از نتیجه رسیدگی به شکایات.

منبع خبر

 


برچسب‌ها:
[ 22 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 14 ] [ سیدحسن ]

شورای عالی اداری درهشتادمین جلسه مورخ ۱۳۷۷/۷/۲۸ بنا به پیشنهاد سازمان امور اداری و استخدامی کشور و وزارت کشور دراجرای مفاد تبصره ۳۱ قانون برنامه دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران بمنظور متناسب کردن اختیارات استانداران و فرمانداران با مسئولیتهای محوله دراستان و تعیین نحوه ارتباط آنها با مقامات مرکزی و نحوه نظارت برعملکرد مدیران محلی و چگونگی عزل ونصب آنان وهمچنین تعیین وظایف استانداران و فرمانداران و نحوه عزل و نصب آنها و چگونگی ارتباط آنها با مسئولین دستگاههای اجرائی تصویب نمودند:


برچسب‌ها:
ادامه مطلب
[ 22 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 14 ] [ سیدحسن ]

کمالی زاده با 13 رای شهردار کرج شد


در نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، "علی اصغر کمالی زاده" با کسب 13 رای به عنوان شهردار کلانشهر کرج انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اصغر کمالی زاده پیش از این در معاونت برنامه ریزی شهرداری کرج حضور داشت.
کمالی زاده سابقه معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج و مدیریت منطقه را نیز در کارنامه کاری خود دارد.
وی بعد از اصغر نصیری، مجید سریزدی، محمدرضا احمدی نژاد و سیروس شفقی پنجمین گزینه معرفی شده اعضای شورای اسلامی شهر کرج برای تصدی شهرداری کرج است.

برچسب‌ها:
[ 21 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 20 ] [ سیدحسن ]

تخلفات ماموران اجرای احکام شهرداری 

با سلام این مطلب پیرو سوال یکی از دوستان تحت موضوع مرجع رسیدگی کننده به تخلفات ماموران اجرای احکام شهرداری درج می گردد ، از همکاران و دوستان محترم دعوت میشود پیرامون سوال مطرح شده چنانچه نظری دارند عنوان نمایند.

1- عدم اجرای رای کمیسیون ماده صد و عدم تکریم ارباب رجوع جرم نیست بلکه تخلف اداری است و باید به هیات رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری و یا حراست منطقه مراجعه شود.

2- خروج نامه ها و اسناد اداری از پرونده از مصادیق امحاء اسناد است و جرم است و رسیدگی به این جرم در صلاحیت دادسرای محل وقوع جرم است.

ماده 544 - هرگاه بعضي يا كل نوشته ها يا اسناد يا اوراق يا دفاتر يا مطالبي كه در دفاتر ثبت و ضبط دولتي مندرج يادر اماكن دولتي محفوظ يا نزد اشخاصي كه رسما" مامور حفظ آنها هستند سپرده شده باشد ، ربوده يا تخريب يا برخلاف مقررات معدوم شود دفتردار و مباشر ثبت و ضبط اسناد مذكور و ساير اشخاص كه به واسطه اهمال آنها جرم مذكور وقوع يافته است ، به حبس از شش ماه تا دو سال محكوم خواهند شد .

ماده 545 - مرتكبين هر يك از انواع واقسام جرمهاي مشروح درماده فوق به حبس از سه تا شش سال محكوم خواهند گرديد و اگر امانت دار يا مستحفظ مرتكب يكي از جرايم فوق الذكر شود به سه تاده سال حبس محكوم خواهد شد .

ماده 576 قانون مجازات اسلامي: "ماده 576 - چنانچه هريك از صاحبت منصبان و مستخدمين و مامورين دولتي وشهرداريها در هر رتبه ومقامي كه باشد از مقام خود سوء استفاده نموده و از اجراي اوامر كتبي دولتي يا اجراي قوانين مملكتي و يا اجراي احكام يا اوامر مقامات قضائي يا هرگونه امري كه از طرف مقامات قانويي صادر شده باشد جلوگيري نمايد به انفصال از خدمات دولتي از يك تا پنجسال محكوم خواهدشد." لذا (عدم اجرای رای کمیسیون ماده صد) با توجه به ماده دو همين قانون، جرم عمومي محسوب مي شود.

3-متذكر مي گردد: با توجه به اطلاق و عموم بند دو ماده (8) قانون رسيدگي به تخلفات اداري، (خروج نامه ها و اسناد اداری از پرونده) نيز به عنوان تخلف اداري تحت شمول ماده (8) قرار گرفته و با توجه به صدر ماده (19) همين قانون كه رسيدگي محاكم عمومي دادگستري به جرم كارمند را (هنگامي كه تخلف كارمند عنوان يكي از جرايم مندرج در قوانين جزايي را نيز داشته باشد) مانعي براي تعيين مجازاتهاي اداري و اجراي آن ندانسته كه آراء وحدت رويه شماره هاي28- 12/2/77 و 98- 3/6/71و 326 - 13/5/1387 هيئت عمومي ديوان عدالت اداري نيز مويد آن است؛ لذا با توجه به مراتب فوق، (خروج نامه ها و اسناد اداری از پرونده) فقط جرم عمومي نبوده و عنوان تخلف اداري را نيز خواهد داشت.

4- در نهايت ‌حسب تبصره ماده (5-آيين‌نامه اجرايي قانون رسيدگي به تخلفات اداري، رسيدگي بدوي به تخلفات اداري كارمندان شهرداري‌ها در هر شهرستان در صورت عدم تشكيل هيأت بدوي در شهرداري مربوط با هيأت بدوي متشكل در استانداري مربوط‌ است.

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 18 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 21 ] [ سیدحسن ]

۱۳ نفر از پرسنل شهرداری کرج دستگیر شدند

۱۳ نفر از پرسنل شهرداری کرج دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: ۱۳ نفر از پرسنل خاطی شهرداری مرکزی و شهرداری منطقه ۶ کرج دستگیر شدند.حاجی رضا شاکرمی افزود: بلاتکلیفی وضعیت شهردار کرج و قصور اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار این کلانشهر موجب مشکلات و تضرر شهرداری و عدم خدمات رسانی به شهروندان شده است.
وی اضافه کرد: همچنین بلاتکلیفی شهرداری موجب افزایش روز افزون تخلفات در بدنه شهرداری ، رشد فزاینده دلالی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات و تضیعع حقوق عمومی گردیده است.
شاکرمی گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان البرز در راستای سالم سازی و برخورد قاطع با تخلفات اقدام به تحقیقات مشروح و مفصل نموده و گزارش کاملی در خصوص تعدادی از پرسنل متخلف شهرداری به دستگاه قضایی منعکس که تاکنون ۱۳ نفر از پرنسل شهرداری، افراد دلال و کار چاق کن شناسایی و دستگیر شدند.
وی ادامه داد: عمده فعالیت این افراد کار چاق کنی، اخذ رشوه در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز، خرید و فروش پست های مدیریتی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات، غصب عناوین و جعل است که پرونده در حال بازرسی و تکمیل تحقیقات است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اظهار داشت: دستگاه قضایی و سربازان گمنام و مخلص امام زمان(عج) کماکان در راستای وظیفه ذاتی خود نظارت کافی خواهند داشت و چنانچه این برخورد درس عبرتی برای پرسنل خاطی شهرداری و سایر دستگاه ها نباشد برخورد قاطع در دستور کار این ۲ مرجع قرار دارد.

منبع خبر


برچسب‌ها:
[ 18 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 9 ] [ سیدحسن ]

 


برچسب‌ها:
[ 6 / 7 / 1397برچسب:, ] [ 1 ] [ سیدحسن ]

به خدا نگوئید مشکل بزرگی دارم           به مشکل بگوئید خدای بزرگی دارم

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبسایت

به وبسایت من خوش آمدید

گذر زمان
دفترخدمات قضائی مهرشهر

برای مشاهده آدرس جدیدلطفاً کلیک کنید
مدیر وبسایت
هفته نامه موج نو

کلینیک مشاوره بهشت

سامانه (ملی پیامک)

پیوندهای مفید
امکانات وب

Alternative content


پخش اتوماتیک موزیک

قیمت روزانواع ارز

 

 
تخلفات شهرداری مهرشهر کرج درپلاک ثبتی 170/1449

((انتخاب موزیک بدون کلام))

آماربازدید وبسایت

آی پی شما