کد قفل کردن راست کليک

تحولات کرج

تحولات کرج
تحولات و تعللات درکرج {(ایران کوچک)}

اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَ قائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
                صفحه اصلی تحولات کرج تعللات کرج دریافت گزارشات مردمی عناوین مطالب پروفایل مدیریت
مدیر وبسایت

سیدحسن میرحسینیان
درباره وبسایت

به وبسایت من خوش آمدید، حمایت از حقوق شهروندی در نظام اداری و پیشرفت امور شهری ،از اهداف ماست .

فعالیت شورای شهرکرج

فعالیت اعضای شورای شهرکرج
شورای عالی استان ها

پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها
تخلفات شهرداری مهرشهرکرج

در پلاک ثبتی 170/1449
مشاوره حقوقی

محمد رضا کریمی - وکیل دیوان عدالت اداری
خلاصه قوانین وآراء قضایی

مهدی داودآبادی -وکیل پایه یک دادگستری
دفترخدمات قضائی مهرشهر

بامدیریت علی طیبی طلوع
مشاوره خانوادگی بهشت

بامدیریت دکترفاطمه آجرلو

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه در فضای کنونی تقویت اقتصاد درونی به نفع نظام است خاطر نشان ساخت: تعزیرات حکومتی باید با برخورد قاطعانه با متخلفان اقتصادی و  محتکران  بنیه نظام را تقویت کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج، امروز (شنبه) مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز به همراه معاونین و روسای شعب با امام‌جمعه کرج دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار آیت‌الله حسینی همدانی فعالیت‌های این مجموعه را در راستای تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور برشمرد و گفت: باید ضمن پیشگری و عمل قاطعانه از انجام تخلفات اقتصادی جلوگیری شود چرا که عمل به اقتصاد مقاومتی بدون آن امکان پذیر نیست.

 

وی  در ادامه با تاکید بر برخورد قاطعانه با مجرمان اقتصادی اظهار داشت: نظارت‌ها و حکم‌ها باید به گونه ای اعمال شود تا کسی جرئت ارتکاب جرم را  نداشته باشد.

 

امام جمعه کرج با  اشاره به اهمیت اطلاع رسانی از اقدامات انجام گرفته این سازمان در برخورد با متخلفان گفت: اگر در راستای کارهای انجام‌شده تبلیغ و اطلاع رسانی مناسب صورت نگیرد کارآمدی مجموعه زیر سؤال خواهد رفت.

 

آیت الله حسینی همدانی ضمن گرامی داشت روز  مبارزه با استکبار جهانی و تاکید بر دشمنی بی‌رحمانه استکبار  گفت: آمریکا باهدف ساقط کردن و تحریک مردم برای ایستادن در برابر نظام اسلامی تحریم‌های برجام را بازگردانده است.

 

وی با بیان اینکه در فضای کنونی تقویت اقتصاد درونی به نفع نظام است خاطر نشان ساخت: تعزیرات حکومتی باید با برخورد قاطعانه با متخلفان اقتصادی و  محتکران  بنیه نظام را تقویت کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود : جریمه و زندان متخلفان ثمره‌ای ندارد و  باید احکام به نحوی اجرا شود که ضررهای مردم به آن‌ها بازگردد.

 

آیت الله حسینی همدانی در پایان با تاکید بر اهمیت تشکیل کارگروهی مشتکل از قضات و جامعه شناسان در خارج از سیستم تصریح کرد: کارگروهی با هدف پیشگیری از جرم تشکیل و مانع از ضایع شدن حقوق مردم شود.

منبع خبربه خدا نگوئید مشکل بزرگی دارم        به مشکل بگوئید خدای بزرگی دارم
[ 12 / 8 / 1397برچسب:, ] [ 17 ] [ (سیدحسن) ]
نماینده ولی فقیه دراستان

جضرت آیت الله حسینی همدانی
اوقات شرعی به وقت کرج

گذر زمان
موضوعات مختلف
شهرداریهای استان البرز
دیکشنری آنلاین

آماربازدید وبسایت

هفته نامه موج نو

بامدیریت علی محمدی
صفحه اول روزنامه ها